Tinklaraščių rašymo pagrindai: kaip rasti savo nišą ir sukurti savo tinklaraštį

Ar galvojate apie tinklaraščio kūrimą?

Jūs tikriausiai aplankėte daugybę kitų mamyčių tinklaraščių ar gyvenimo būdo tinklaraščių ir pagalvojote, kodėl gi ne? Ir tu teisus – kodėl gi ne?

Tinklaraščių rašymo pagrindai: raskite savo nišą ir sukurkite savo tinklaraštį

Jūs taip pat galite visiškai sukurti tinklaraštį, linksmintis ir užsidirbti pajamų! Esu įrodymas, kad tai veikia.

Tinklaraščių rašymas yra puikus būdas susisiekti su kitais panašiais į jus ir suteikti galimybę užsidirbti šiek tiek pinigų.

Bet žinote, kas nutinka daugeliui šių naujokų tinklaraštininkų? Jie kuria tinklaraštį ir rašo dienoraštį apie viską, kas tik šauna į galvą. Aš turiu omenyje, kas ne? Tai TAVO asmeninis tinklaraštis, tiesa? Galite rašyti apie viską, ko norite.

Gal turite vieną įrašą apie savo mėgstamą meksikietišką „Enchilada“ receptą, kurį perdavė močiutė. Kitas įrašas – kaip būti sveiko proto, kai mažylis užplūsta. Galbūt turite įrašą apie tai, kaip stilizuojate savo biurą.

Jūsų tinklaraštis tinka visiems, bet ar tai yra teisingas dalykas?

Bet palauk? Ar turite tinklaraštį?

Prieš skaitydami šį įrašą, jei skaitote tai ir neturite tinklaraščio, bet norite jį sukurti, turiu paprastą išsamią instrukciją, kaip sukurti tinklaraštį naudojant „SiteGround“!

Kodėl jums reikalinga niša

kodėl-reikia-niša

Ar galiu jums pasakyti mažą paslaptį? Geriausi tinklaraščiai yra tinklaraščiai, kuriuose kalbama viena pagrindine tema, viena tema ar viena niša.

Tai tinklaraščiai, turintys geriausią informaciją savo nišoje. Jie turi auditoriją ir dalyvavimą tai įrodyti.

Taigi, ar turėtumėte turėti nišą kaip naujas tinklaraštininkas? Po velnių! Tinklaraščio sėkmei labai svarbu turėti nišą.

Bet kas tokio puiku turint nišą? Pažvelkime į keturias priežastis.

1. Jūs užauginate sekantį daug greičiau

Žmonės greičiau įsimyli jūsų tinklaraštį, jei turite nišą, jei ne.

Kai jie ras jūsų įrašą „Pinterest“, spustelėkite, kad perskaitytumėte jį ir jei jiems patinka įrašas, jie pradės ieškoti jūsų svetainėje daugiau tokių įrašų.

Ką daryti, jei jie neranda panašaus turinio jūsų svetainėje? Jie mato įrašą apie mankštą šalia įrašo apie aukščiausio lygio technines priemones vaikams. O ką daro šis žmogus? BOUNCE!

Bet kas, jei jie baigs skaityti tą epinį įrašą, peržiūrės jūsų tinklaraštį ir pamatys dar geresnius įrašus? Jie lieka ilgiau ir greičiausiai užsiregistruos jūsų sąraše.

Turėdami nišą, turite įsitraukusią ir susijaudinusią auditoriją, nei jei rašėte apie viską po mėnuliu.

Pavyzdžiui, Allison iš Wonderlass turi didžiulį sekėją ir ji puikiai dirba sutelkti savo turinį, kad padėtų kitiems verslininkams ir solopreneriams sėkmingai vykdyti verslą. Pažvelkite į populiariausius jos įrašus:

stebuklas

2. Jūs tampate ekspertu

Žinote, kaip ketverius ar šešerius metus eidavote į mokyklą, kad taptumėte ekspertu? Tinklaraščių pasaulyje jūs galite tapti ekspertu, tokiu būdu mažiau laiko.

Sukurkite tinklaraštį, parašykite viena tema ir pateikite geriausius patarimus. Jei žmonės mokosi iš jūsų įrašų ir jūs padėsite žmonėms su savo patarimais, tapsite ekspertu. Tai puikus dalykas, jei norite ilgainiui gauti pajamų iš savo tinklaraščio.

Pažvelkime į Pat Flynn iš protingų pasyvių pajamų. Jis nepradėjo rašyti apie pasyvias pajamas. Jis tiesiog rašė apie tai, ką veikė internete, ir todėl jis yra pasirengęs sužinoti pasyvių pajamų.

protingos-pasyvios pajamos

3. Galite užsidirbti pinigų greičiau

Jūs žinote, kad vienas iš dalykų, kurį išmokau pradėdamas savo pirmąjį kursą laisvai samdomiems rašytojams, buvo tas, kad tam, kad kažkas jaustųsi patogiai pirkdamas, reikia pasitikėti asmeniu, kuriam skiria pinigus.

Lengvas būdas pasitikėti – pateikti vertingą turinį savo nišoje. Tai rodo jūsų kompetenciją, patikimumą ir padeda įtikinti būsimus pirkėjus pasitikėti tuo, ką turite pasakyti.

Melyssa Griffin sugebėjo išplėsti savo tinklaraštį ir pradėti keletą sėkmingų kursų, nes savo sutelktu turiniu sugebėjo pritraukti reikiamą auditoriją.

melyssa-grifas

4. Labai lengva sugalvoti tinklaraščių įrašų idėjas

Ar jums sunku sugalvoti savo kitą tinklaraščio įrašo idėją? Daugeliui iš mūsų posto išpumpavimas po pašto, po pašto gali būti iššūkis.

Bet ne tiek daug, kai turi nišą. Jūsų niša gali suteikti jums daugybę tinklaraščių įrašų idėjų.

Taigi, kaip rasti tinklaraščių įrašų idėjų savo nišoje? Čia yra du greiti būdai.

1. Naudokitės „Pinterest“

„Pinterest“ yra puiki vieta rasti susijusių temų savo nišoje. Pavyzdžiui, čia yra paieškos termino „taupus gyvenimas“ smeigtukai.

taupus gyvenimas

Galite rasti daugybę idėjų apie taupų gyvenimą nuo pinigų taupymo iki „pasidaryk pats“ produktų. Tiesiog prijunkite bet kokią nišinę temą ir pažiūrėkite, kokie pasirodys smeigtukai.

2. Naudokite „BuzzSumo“

„BuzzSumo“ yra svetainė, kuri stebi socialinių tinklų tendencijas. Tiesiog įveskite raktinį žodį ir sužinokite, ar tai populiari tema.

Štai mano „taupaus gyvenimo“ rezultatas.

Ekrano kadras 2016-06-13 15.16.52 val

Panašu, kad tai, kaip pasigaminti spragėsių, yra populiari tema ir tai, ką galite įtraukti į savo turinio tvarkaraštį.

Kai turite nišą, labai lengva pateikti keletą tinklaraščio įrašų idėjų.

Bet ką apie mano dvynukų mamytės tinklaraštį? Ar šis tinklaraštis yra nišinis tinklaraštis? Aš tikrai turiu keletą temų, kuriomis rašau: produktyvumo patarimai, patarėjai, dirbantys namuose, tinklaraščių kūrimo patarimai ir gyvenimas su savo dvyniais.

Kodėl rašau apie savo nišos paiešką, kai atrodo, kad mano tinklaraštyje jos tikrai nėra?

Bet iš tikrųjų taip ir yra.

Nišinių tinklaraščių tipai

tipai-niša

Paprastai yra dviejų rūšių nišiniai tinklaraščiai – tie, kuriuose daugiausia dėmesio skiriama tik vienai temai, pvz., Tinklaraščių rašymo patarimai, ir skirtingi panašių temų grupei, pavyzdžiui, darbas namuose.

Mano „Elna Cain“ svetainėje daugiausia dėmesio skiriama tik vienai temai: laisvai samdomų vertėjų rašymo patarimai naujiems rašytojams.

Kita vertus, „Dvyniai mamytė“ sutelkia dėmesį į grupę panašių temų, padedančių mamoms tapti mama. Šiai auditorijai gali būti naudingi mano tinklaraščių patarimai arba produktyvumo patarimai, nes pagrindinė tema yra dirbančios mamos.

Tačiau reikia atsiminti tai, kad jei atsižvelgiate į tam tikrus demografinius rodiklius, tai nereiškia, kad turite rašyti apie viską, kas patinka demografijai. Pavyzdžiui, jei jūsų skaitytojai yra jauni verslininkai, nereikia skelbti įrašų apie jūsų aprangos ar namų stilių. Atrodo, kad jie tiesiog ne vietoje.

Gerai, dabar, kai nusprendei rasti nišą, kaip gi tu ją randi?

Raskite savo nišą uždavę šiuos 3 klausimus

nišą

Savo nišą pataikyti į taurę nebūtinai turi būti sunku. Vis dėlto tai gali užtrukti.

Kai pirmą kartą įkūriau savo laisvai samdomų vertėjų rašymo svetainę, neįsivaizdavau, apie ką rašyti tinklaraštį. Aš taip pat nebuvau per daug tikras, kokioje nišoje norėjau gauti atlyginimą už rašymą, todėl savo tinklaraštyje aš tiesiog rašiau tinklaraštį apie laisvai samdomą rašymą. Tai buvo nauja tema man, ir aš naudoju savo tinklaraštį, kad galėčiau sužinoti daugiau apie laisvai samdomą rašytoją.

Praėjo beveik dveji metai, kai įkūriau dar vieną asmeninį tinklaraštį (šį). Ir net šis tinklaraštis yra šiek tiek panašus į mano laisvai samdomų rašymo tinklaraštį, nes dienos pabaigoje aš rašau dienoraštį apie pajamų uždirbimą internete, tiesa?

Jei kyla sunkumų sugalvojant savo geriausią nišą tinklaraščio kūrimui, pateikite sau tris klausimus.

1. Ką aš aistringas?

Koks yra vienas dalykas, dėl kurio jūs dabar esate aistringas savo gyvenime? Tai gali būti natūrali sveikata, elektroninio pašto rinkodara ar tinkamumas.

Kadangi jūsų tinklaraštis yra tai, ką turite sekti daugelį mėnesių ir galbūt metų, norėsite užtikrinti, kad kiekvieną rytą pabustumėte jaudindamiesi dėl savo tinklaraščio.

Nes kas nekenčia pabudus dėl jūsų nekenčiamo darbo?

Turėdami tokią stiprią motyvaciją – kodėl esate už savo tinklaraščio – apsaugosite jus tam, kas iškyla kelyje. Nuoširdžiai sakant, dauguma tinklaraščių nesugeba. Tinklaraštininkai turi gerų ketinimų, bet jei nemato, kad jų sunkus darbas pasiteisins, kokia prasmė tęsti, tiesa?

Na, jei turite nišą, apie kurią esate užsidegęs, turėdami šį norą ir gausą, galite sukurti buferį, kai laikas bus grubus!

Taigi, pasirinkite nišą, apie kurią MĖGSTATE rašyti, galvoti ar skaityti.

2. Ar reikia mano nišos?

Gerai, susitvarkykime čia.

Jei norite, kad žmonės apsilankytų jūsų tinklaraštyje, skaitytų jūsų įrašus, komentuotų ir bendrintų, jūsų tinklaraštis turi būti tikrai reikalingas.

Pavyzdžiui, jei jūsų niša nerta, ar tam yra rinka? Gal (nežinau), bet jei norite pasisekti, turite rasti nišą, apie kurią žmonės nori sužinoti daugiau.

Kaip sužinoti?

Lengva. Su „Facebook“.

Raskite „Facebook“ grupes, kuriose jūsų auditorija praleidžia laiką. Jei žinote, kad jūsų auditorija dažniausiai yra mamyčių tinklaraštininkai, galite ieškoti mamytės tipo grupėse.

Visose „Facebook“ grupėse yra kur ieškoti gijų. Įveskite savo nišą arba bendrą raktinį žodį, susietą su savo niša, ir sužinokite, ar žmonėms reikia pagalbos.

Pavyzdžiui, jei jūsų niša yra prekės ženklo naudojimas ir socialinė žiniasklaida, galite grupėse ieškoti žmonių, kurie užduoda klausimus apie „Pinterest“ ir prekės ženklo naudojimą.

Facebook

Iš čia galite rasti tai, su kuo žmonės kovoja. Šiame pavyzdyje žmonėms reikia pagalbos susikuriant savo „Pinterest“ profilį, grafiką ir sugeneruojant daugiau stebėtojų.

Šios temos gali būti būsimi prekės ženklo tinklaraščio tinklaraščio įrašai.

3. Ar galite iš to užsidirbti?

Galiausiai norite sužinoti, ar jūsų niša yra pelninga. Dienos pabaigoje dauguma žmonių atsiduria tinklaraštyje, kad užsidirbtų pinigų, tačiau jei neturite nišos arba turite nišą, kuri niekam nerūpi, negausite pajamų iš dienoraščių.

Sužinokite, ar galite iš to užsidirbti, priklausomai nuo to, kiek populiari yra jūsų niša ir kokia naudinga. Pažvelkite į savo varžybas ir įvertinkite, ar galite pasipelnyti iš savo tinklaraščio.

Vis dėlto nepamirškite, nekurkite tinklaraščio vien tam, kad užsidirbtumėte pinigų. Pirmiausia pradėkite dienoraštį iš noro ir aistros.

Pasiruošę nišai žemyn?

Tikiuosi, kad jūs vis dar džiaugiatės sukūrę tinklaraštį! Surasti nišą nėra taip sunku, kai atsakysite į šiuos tris kritinius klausimus.

Kai jūs nišą žemyn, jūs galite paslėpti savo dienoraščio kojines!

Jums – kaip radote savo nišą ir ar tai buvo lengva? Pasidalink savo nišos istorija su manimi!

Tai yra pirmasis mano dienoraščių pagrindų serijos įrašas. Aš kalbėsiu apie tai, kaip svarbu kitą mėnesį turėti „Gravatar“!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Patarimai

Kraikas Katėms: Kaip Rinktis Teisingai

kraikas katėms yra neatsiejama katės gyvenimo dalis. Tai suteikia jiems galimybę išlaisvinti savo natūralų instinktą laukinėje aplinkoje. Tačiau daugelis šeimininkų susiduria su iššūkiu, kai randa sau tinkamiausią kraiką savo katėms. Šiame straipsnyje aptarsime, kaip rinktis tinkamą kraiką katėms, atsižvelgiant į jų poreikius, aplinką ir kitus svarbius veiksnius. Katės Poreikiai Pirmiausia, svarbu suprasti katės poreikius. Katėms […]

Read More
Patarimai

Lauko sėdmaišių priežiūra ir valymas: patarimai, kaip išlaikyti juos tvarkingus ir patogius

Žiemą, pavasario lietui ar vasaros saulei būtent lauko sėdmaišiai tampa nepakeičiamu jūsų lauko poilsio dalimi. Bet norint išlaikyti juos tvarkingus ir patogius, reikia atlikti tam tikrą priežiūrą ir valymą. Šiame straipsnyje aptarsime naudingus patarimus, kaip išlaikyti savo lauko sėdmaišius švarius, tvarkingus ir patogius, nepaisant laikų kaitos ir naudojimo intensyvumo. 1. Regularus valymas Vienas iš svarbiausių […]

Read More
Patarimai

Svetainių kūrimas: Kokia yra pagrindinė sėkmės formulė ir kas svarbiausia

Svetainių kūrimas tampa vis svarbesnis verslo ir asmeninio tinklaraščio savininkams. Tai tampa ne tik būtinumu, bet ir galimybe pasiekti platesnį auditoriją, sukurti stiprų internetinį buvimą ir, žinoma, siekti verslo tikslų. Tačiau kurti sėkmingą svetainę yra daugiau nei tiesiog pasirinkti tinkamą dizainą ar talpinti turinį. Tai yra subalansuotas procesas, kuriame derinamos kelių sričių žinios ir gebėjimai. […]

Read More