Netikros gėlės ar tikros gėlės

Nežinote, ar namų puošybai rinktis dirbtines, ar tikras gėles? Jūsų dilema tikriausiai yra ta, kad netikros gėlės yra pigesnės ir ilgiau išlieka, nereikalauja priežiūros, palyginti su tikromis gėlėmis, kurias reikia kasdien laistyti, laikyti subtilioje vazoje su vandeniu ir kurios gali būti brangios, jei jas teks pirkti kas savaitę. Tačiau jūs negalite padėti, bet norite tikrų gėlių. Šiame straipsnyje paaiškinsime jums netikrų ir tikrų gėlių privalumus ir padėsime priimti sprendimą, kuris suteiks jums daugiau ramybės.

rožė

Netikros gėlės

Geriausios netikros gėlės šiandien rinkoje yra pagamintos iš šilko, jos atrodo ir jaučiasi beveik kaip tikros gėlės. Jos paprastai naudojamos vestuvėms. Jos taip pat gali būti kvepiančios, kad kvepėtų kaip tikros gėlės.

Šilkinių gėlių privalumai:

* Jos nėra tokios švelnios kaip tikros gėlės. Jos nenuvysta vasaros karštyje ir nesušąla žiemos šaltyje.

*Nereikia rūpintis, ar gėlės yra sezono metu, ar ne.

*Jūs galite jas saugoti ir jos atrodys taip pat daugelį metų.

Tikros gėlės

Tikros gėlės geriau atrodo stambiu planu.

Kaina tikriausiai yra mažiausiai svarbus veiksnys priimant sprendimą dėl tikrų ar šilkinių gėlių. Aukštos kokybės šilkinės gėlės yra beveik tokios pat brangios kaip ir šviežios gėlės. Tiesą sakant, jos dar brangesnės, jei atsižvelgtumėte į tai, kokius sandėrius su tikromis gėlėmis šiuo metu galite rasti internete tokiose svetainėse kaip flowery.lt  Lietuvoje.

Tad kodėl esame apsėsti tikrų gėlių?

Ir kuo jos iš tikrųjų skiriasi nuo netikrų gėlių? Pagalvokite apie tai:

„Tai buvo gėlė, kuri pirmoji į pasaulį atnešė grožio idėją tą akimirką, kai seniai seniai seniai, kaip evoliucinė strategija, atsirado gėlių patrauklumas… saujelė augalų, kurie sugeba gaminti chemines medžiagas su tiksliu molekuliniu raktu, reikalingu atrakinti mūsų smegenų mechanizmą, valdantį malonumą, atmintį ir galbūt net transcendenciją.” – Maiklas Pollanas

Ar kada nors susimąstėte, kodėl, kai moterims dovanojamos gėlės, tai beveik niekada nesukelia  (tikros šypsenos).

Jeannette Haviland-Jones (Rutgerso Naujojo Džersio valstijos universiteto Psichologijos katedra) ir kt. atlikto tyrimo metu jie nustatė 3 pagrindinius faktus:

1. Dauguma moterų, gavusių gėlių, po 3 dienų pranešė apie pozityvesnę nuotaiką.

2. Vyrams ar moterims lifte padovanota gėlė sukėlė pozityvesnį socialinį elgesį nei kiti stimulai.

3. Gėlės, įteiktos vyresnio amžiaus (55+ metų) dalyviams, sukėlė teigiamų pranešimų apie nuotaiką ir pagerino epizodinę atmintį.

Savo tyrime jie nustatė, kad gėlės turi tiesioginį ir ilgalaikį poveikį nuotaikai, socialiniam elgesiui, emocinėms reakcijoms ir net atminčiai! Taip, tai tiesa! Gėlės padeda atminčiai tiek vyrams, tiek moterims.

Apibendrinant galima pasakyti, kad gėlės yra gyvos būtybės, kurių gyvenimas beveik skirtas mūsų malonumui. Netikros gėlės gali būti gera akį džiuginanti priemonė. Tačiau iš tikrųjų mus traukia ne tik nuostabios gėlių spalvos ir formos, bet ir cheminės medžiagos, kurias gėlės išskiria mūsų malonumui.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Lietuviški

Aprangos vaikams 2023 m: Naujausios tendencijos ir stiliai

Aprengti vaikus gali būti sudėtinga užduotis, ypač kai reikia išrinkti jiems tobulą suknelę. Tačiau keičiantis mados tendencijoms ir tobulėjant mados pramonei, aprengti vaikus tapo lengviau nei bet kada anksčiau. 2023 m. galime tikėtis įdomių ir unikalių vaikiškų suknelių tendencijų. Ryškios ir drąsios spalvos Viena ryškiausių 2023 m. vaikiškų suknelių tendencijų – ryškių ir drąsių spalvų […]

Read More
Lietuviški

Kaip sumažinti raukšles plaunant veidą?

Kasdien plauname veidą, bet ar žinote, kad tai gali sumažinti veido raukšles, jei tinkamai plausite veidą. Daugelis žmonių galvoja, kad veidas plaunamas tik valymui. Tačiau tai nėra vienintelis tikslas. Valymas skatina ingredientų iš produktų, kuriuos tepame ant veido, pavyzdžiui, veido losjono ir stangrinamojo akių kremo, įsisavinimą. Paprastai yra du skirtingi odos tipai – sausa ir […]

Read More
Lietuviški

Kada jums reikia glikogeno?

Visada – net kai miegate. (Kai pabundate, jūsų kepenų glikogenas būna išsekęs maždaug 50 proc.) Mūsų organizmui reikia nuolatinio energijos kiekio, kad galėtų tinkamai funkcionuoti (o jei nuolat deginate energiją važiuodami, jos reikia dar daugiau), todėl angliavandenių trūkumas mityboje gali sukelti nuovargį, prastą protinę veiklą, ištvermės ir ištvermės trūkumą. Tačiau užsiimdami mažo intensyvumo veikla deginate […]

Read More