Netikros gėlės ar tikros gėlės

0 0
Read Time:2 Minute, 6 Second

Nežinote, ar namų puošybai rinktis dirbtines, ar tikras gėles? Jūsų dilema tikriausiai yra ta, kad netikros gėlės yra pigesnės ir ilgiau išlieka, nereikalauja priežiūros, palyginti su tikromis gėlėmis, kurias reikia kasdien laistyti, laikyti subtilioje vazoje su vandeniu ir kurios gali būti brangios, jei jas teks pirkti kas savaitę. Tačiau jūs negalite padėti, bet norite tikrų gėlių. Šiame straipsnyje paaiškinsime jums netikrų ir tikrų gėlių privalumus ir padėsime priimti sprendimą, kuris suteiks jums daugiau ramybės.

rožė

Netikros gėlės

Geriausios netikros gėlės šiandien rinkoje yra pagamintos iš šilko, jos atrodo ir jaučiasi beveik kaip tikros gėlės. Jos paprastai naudojamos vestuvėms. Jos taip pat gali būti kvepiančios, kad kvepėtų kaip tikros gėlės.

Šilkinių gėlių privalumai:

* Jos nėra tokios švelnios kaip tikros gėlės. Jos nenuvysta vasaros karštyje ir nesušąla žiemos šaltyje.

*Nereikia rūpintis, ar gėlės yra sezono metu, ar ne.

*Jūs galite jas saugoti ir jos atrodys taip pat daugelį metų.

Tikros gėlės

Tikros gėlės geriau atrodo stambiu planu.

Kaina tikriausiai yra mažiausiai svarbus veiksnys priimant sprendimą dėl tikrų ar šilkinių gėlių. Aukštos kokybės šilkinės gėlės yra beveik tokios pat brangios kaip ir šviežios gėlės. Tiesą sakant, jos dar brangesnės, jei atsižvelgtumėte į tai, kokius sandėrius su tikromis gėlėmis šiuo metu galite rasti internete tokiose svetainėse kaip flowery.lt  Lietuvoje.

Tad kodėl esame apsėsti tikrų gėlių?

Ir kuo jos iš tikrųjų skiriasi nuo netikrų gėlių? Pagalvokite apie tai:

„Tai buvo gėlė, kuri pirmoji į pasaulį atnešė grožio idėją tą akimirką, kai seniai seniai seniai, kaip evoliucinė strategija, atsirado gėlių patrauklumas… saujelė augalų, kurie sugeba gaminti chemines medžiagas su tiksliu molekuliniu raktu, reikalingu atrakinti mūsų smegenų mechanizmą, valdantį malonumą, atmintį ir galbūt net transcendenciją.“ – Maiklas Pollanas

Ar kada nors susimąstėte, kodėl, kai moterims dovanojamos gėlės, tai beveik niekada nesukelia  (tikros šypsenos).

Jeannette Haviland-Jones (Rutgerso Naujojo Džersio valstijos universiteto Psichologijos katedra) ir kt. atlikto tyrimo metu jie nustatė 3 pagrindinius faktus:

1. Dauguma moterų, gavusių gėlių, po 3 dienų pranešė apie pozityvesnę nuotaiką.

2. Vyrams ar moterims lifte padovanota gėlė sukėlė pozityvesnį socialinį elgesį nei kiti stimulai.

3. Gėlės, įteiktos vyresnio amžiaus (55+ metų) dalyviams, sukėlė teigiamų pranešimų apie nuotaiką ir pagerino epizodinę atmintį.

Savo tyrime jie nustatė, kad gėlės turi tiesioginį ir ilgalaikį poveikį nuotaikai, socialiniam elgesiui, emocinėms reakcijoms ir net atminčiai! Taip, tai tiesa! Gėlės padeda atminčiai tiek vyrams, tiek moterims.

Apibendrinant galima pasakyti, kad gėlės yra gyvos būtybės, kurių gyvenimas beveik skirtas mūsų malonumui. Netikros gėlės gali būti gera akį džiuginanti priemonė. Tačiau iš tikrųjų mus traukia ne tik nuostabios gėlių spalvos ir formos, bet ir cheminės medžiagos, kurias gėlės išskiria mūsų malonumui.

 

 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Trys unikalūs marinuotų burokėlių receptai
Lietuva Lietuviški Mityba

Trys unikalūs marinuotų burokėlių receptai

Vos tik prasideda daržovių marinavimo maratonas, galva gali ištinti nuo klausimo: „Pagal kurį receptą geriausia marinuoti burokėlius?“ Žinoma, tie, kurie daržovių marinavimu užsiima kasmet, turi mėgstamiausią burokėlių marinavimo receptą ir tikriausiai vėl marinuos pagal jį. Bet ką daryti, jei laiko patikrintų receptų nėra arba norisi pamėginti kažką naujo? Skubame į pagalbą ir norime pasiūlyti tris […]

Read More